FAQ - Bilety

Po wpisaniu danych osobowych oraz wyborze odpowiedniej kategorii biletu, system kieruje do panelu kolejnego etapu, w którym kupujący określa, który dzień wybiera. Jeśli kupujący wybierze sobotę, ważność biletu oraz dostępnych w nim kategorii dotyczy soboty 6 października. Sytuacja jest analogiczna w przypadku wyboru niedzieli 7 października. W przypadku biletu jednodniowego w sobotę, traci on swoją ważność dopiero po zakończeniu wszystkich atrakcji przewidzianych na sobotę, nawet jeśli skończą się one po północy 7 października.
Formularz rejestracyjny przeznaczony jest do zakupu jednego biletu, który jest imienny.
W przypadku zakupy wiekszej ilości biletów, należy pamiętać o tym, aby w formularzu wypełnić dane personalne osób, dla których rezerwujemy bilet.
Bilet zostanie wysłany na adres mailowy. W celu wejścia na teren imprezy, należy bilet wydrukować lub okazać na urządzeniu mobilnym.
Dzieci do ukończenia 8 roku życia wchodzą na teren imprezy za darmo.
Mailowa wysyłka biletów rozpocznie się nie wcześniej niż 30.08.2018 r.

FAQ - Atrakcje i strefy

Strefa Expo to obszar w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, w którym kupujący ma dostęp do wystawców reprezentujących różne branże z produktami do zaprezentowania i przetestowania przez odwiedzających. W Strefie Expo dostępna będzie również Strefa fana KSW oraz Strefa Kobiet. Cała branża fitness na wyciągnięcie ręki!
Dotyczy ona wszystkich wydarzeń sportowych na terenie imprezy, na które składają się m.in.: Eliminacje Arnold Classic w Armwrestlingu, Bicie Rekordu Guinessa w Armwrestlingu, Champions Trophy Stihl Timbersports, Atrakcje w Strefie Fana KSW i wiele więcej. 
Strefa Gwiazd zlokalizowana będzie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, w której Gwiazdy Specjalne imprezy oraz nasi Ambasadorzy dostępni będą poprzez meet&greet dla uczestników Fit Life Expo.
Strefa Q&A dostępna będzie w Sali Audytoryjnej MCK-u. Dostęp do niej mają bilety PREMIUM oraz VIP. Spotkania moderowane będą przez prowadzącego a Gwiazdy Specjalne oraz Ambasadorzy będą odpowiadały na pytania zebranych uczestników.
Dostęp do transmisji live z Wembley mają jedynie bilety PREMIUM oraz VIP. Transmisja rozpocznie się bezpośrednio po gali ,,Fit Orły” a w rolę prowadzącego zamieni się zawodnik federacji KSW – Artur ,,Kornik” Sowiński.