Wystawcy

foto główne wystawcy

Zbliżająca się druga edycja Fit Life Expo to idealna okazja, aby zaprezentować swój produkt szerokiej publiczności. Ubiegłoroczna premiera organizowanych w Katowicach targów oraz festiwalu sportowego przyciągnęła do Międzynarodowego Centrum Kongresowego kilkanaście tysięcy odwiedzających. Każdy z nich należy do szerokiego grona osób aktywnie zaangażowanych w tematykę dbałości o sportowy tryb życia i dziedziny zbilansowanego odżywiania zarówno u dorosłych jak i u dzieci. 

Obecność międzynarodowych gwiazd, jak również prestiżowych zawodów z cyklu IFBB Diamond Cup oraz Arnold Strongman World Series gwarantuje zainteresowanie mediów. Fakt, że druga edycja Fit Life Expo odbędzie się nie tylko w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, ale również w Spodku dodaje imprezie splendoru, a także zapewnia wystawcom wymarzone warunki do skutecznej ekspozycji oferowanych produktów. Najbliższe tygodnie to idealny moment, aby dołączyć do grona partnerów oraz sponsorów wydarzenia.

Nie zwlekaj. Razem z nami promuj zdrowy styl życia 6-7 października podczas drugiej edycji Fit Life Expo. It's time to be fit!